Novoročenka

Autor: Emil Juliš
(1920 Praha - 2006 Louny)

signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 29 cm, výška: 17 cm, rámování: 30 x 42 cm

Konec dražby: 07.04.2020 22:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč