Středohoří I.

Autor: Emil Juliš
(1920 Praha - 2006 Louny)

signováno a datováno na reversu, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1978
Šířka: 36 cm, výška: 50 cm, rámování: 56 x 42 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč