98. Středohoří I.
Autor: Emil Juliš
(1920 Praha - 2006 Louny)
signováno a datováno na reversu, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1978
Šířka: 36 cm, výška: 50 cm, rámování: 56 x 42 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč