96. Skalní útvar
Autor: Josef Buňka
(1940 Zlín)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 85 cm, výška: 70 cm, rámování: 74 x 89 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč