Skalní útvar

Autor: Josef Buňka
(1940 Zlín)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 85 cm, výška: 70 cm, rámování: 74 x 89 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 600 Kč