219. Krajina
Autor: J. Schreyer
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 44 cm, výška: 29 cm, rámování: 52 x 65 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 18:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč