119. Oaza klidu V.
Autor: Helena Slavíková Hrušková
(1924 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na reversu autorský štítek
Šířka: 90 cm, výška: 65 cm, rámování: 70 x 95 cm
Konec dražby: 25.11.2019 21:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč