Oaza klidu V.

Autor: Helena Slavíková Hrušková
(1924 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na reversu autorský štítek
Šířka: 90 cm, výška: 65 cm, rámování: 70 x 95 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč