123. Jaro

Autor: Dalibor Říhánek
(1946 Plzeň)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: kresba, datace: 1992
Šířka: 29 cm, výška: 42 cm, rámování: 67 x 52 cm

Konec dražby: 25.11.2019 21:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč