Kytice ve váze

Signováno vlevo nahoře, rámováno, na reversu razítko - "Cousins Freres"
Technika: olej na plátně
Šířka: 22 cm, výška: 33 cm, rámování: 43 x 32 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč