281. Kytice ve váze
Autor: Vladimír Hroch
(1907 Praha - 1966 Uherské Hradiště)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 75,5 cm, výška: 52,5 cm, rámování: 59,5 x 82,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 900 Kč