Kytice ve váze

Autor: Vladimír Hroch
(1907 Praha - 1966 Uherské Hradiště)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 75,5 cm, výška: 52,5 cm, rámování: 59,5 x 82,5 cm

Konec dražby: 17.04.2019 20:40

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč