127. Staroměstký pohled na Karlův most
Autor: Georg Jílovský
(1884 Praha - 1958 Praha)
signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, rámováno, signováno a datováno v kameni vlevo nahoře
Technika: lept, datace: 1908
Šířka: 32 cm, výška: 24 cm, rámování: 43 x 58 cm
Konec dražby: 25.11.2019 21:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč