21. U vody II.
Autor: Georg Jílovský
(1884 Praha - 1958 Praha)
signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém zlatém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 44 cm, rámování: 63 x 64 cm
Konec dražby: 12.08.2020 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč