153. Zimní bouře

Autor: Josef Fleischman

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1990
Šířka: 86 cm, výška: 59 cm, rámování: 64 x 92 cm

Konec dražby: 17.12.2019 21:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč