17. Ulice v Chebu
Autor: Josef Fleischman
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1989
Šířka: 54 cm, výška: 63,5 cm, rámování: 72 x 63 cm
Konec dražby: 07.04.2020 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč