158. Mořský příboj
Autor: Antonín Brunner
(1881 Praha - 1957)
signováno vlevo dole, na reversu autorský přípis, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 27 x 39 cm
Konec dražby: 17.12.2019 21:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 12 000 Kč