80. Červená jablka
Autor: Jana Pivovarská
(1942 Hradec nad Moravicí - 1999 Hradec nad Moravicí)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Datace: 1978
Šířka: 70 cm, výška: 39 cm, rámování: 50 x 82 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč