232. Praha
Autor: Luboš Synecký
(1925 Praha)
Signováno dole uprostřed, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 29,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 35 x 43,5
Konec dražby: 21.01.2021 21:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč