232. Praha

Autor: Luboš Synecký
(1925 Praha)

Signováno dole uprostřed, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 29,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 35 x 43,5

Konec dražby: 21.01.2021 21:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč