124. Mytí
Autor: Jiří Škopek Martin
(1915 Praha - 1961 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1987
Šířka: 30 cm, výška: 35 cm, rámování: 47 x 42 cm
Konec dražby: 15.06.2021 20:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč