Ozdobný talíř

závěsný glazovaný talíř, signováno a datováno zezadu
Datace: 1965
Šířka: 42 cm

Konec dražby: 13.06.2022 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč