163. Ozdobný talíř
závěsný glazovaný talíř, signováno a datováno zezadu
Datace: 1965
Šířka: 42 cm
Konec dražby: 13.06.2022 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč