164. Stolní sloupkové hodiny
hodiny stolní sloupkové z období biedermeiru, perleťové ozdoby, bez záruky chodu
Materiál: dřevo, datace: 19. století
Výška: 62 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.12.2017 20:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 000 Kč