163. Zahrádka před chalupou

Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 36 cm, rámování: 52 x 63 cm

Konec dražby: 12.08.2020 22:42 SELČ

Zbývá: 3d 23h 59m 41s

Vyvolávací cena: 2 900 Kč