163. Zahrádka před chalupou
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 36 cm, rámování: 52 x 63 cm
Konec dražby: 12.08.2020 22:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč