61. Černé jezero na Šumavě

Autor: Alois Bubák
(1824 Kosmonosy - 1870 Praha)

na reversu dobový autentický přípis Schwarze see in Bohmerwald. Odborný znalecký posudek od Mgr. PhDr. Michaela Zachaře přiložen, pravost potvrzena. Stylový dýhovaný rám.
Technika: olej na dřevě
Šířka: 16 cm, výška: 11,7 cm, rámování: 17,5 x 20,5 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč