122. Norbert Grund (okruh), Noční scéna u ohně
Autor: Norbert Grund
(1717 Praha - 1761 Praha)
Technika: olej na dřevě
Šířka: 15,5 cm, výška: 12 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 15.06.2021 20:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč