Norbert Grund (okruh), Noční scéna u ohně

Autor: Norbert Grund
(1717 Praha - 1761 Praha)

Technika: olej na dřevě
Šířka: 15,5 cm, výška: 12 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 26.11.2019 19:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč