200. Lest
Autor: Jana Budíková
(1946 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm, rámování: 45,5 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 21:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč