104. Domov
Autor: Jan Štorkán
(1956 Mladá Boleslav - 2012 Hradec Králové)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: na sololitu, datace: 2003
Šířka: 89 cm, výška: 90 cm, rámování: 101 x 100
Konec dražby: 17.12.2019 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 900 Kč