167. Akt s květinou
Autor: Jan Štorkán
(1956 Mladá Boleslav - 2012 Hradec Králové)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel, datace: 1998
Šířka: 9 cm, výška: 19 cm, rámování: 29 x 19 cm
Konec dražby: 09.06.2020 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč