4. Akt s květinou

Autor: Jan Štorkán
(1956 Mladá Boleslav - 2012 Hradec Králové)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel, datace: 1998
Šířka: 9 cm, výška: 19 cm, rámování: 29 x 19 cm

Konec dražby: 02.03.2020 19:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč