199. Město na dlani
Autor: Marie Michaela Šechtlová
(1952 Praha)
Signováno, číslováno 119/200
Technika: suchá jehla
Šířka: 8,5 cm, výška: 12 cm, rámování: 30 x 21,5 cm
Konec dražby: 09.12.2020 21:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč