Zahrada

Autor: Marie Michaela Šechtlová
(1952 Praha)

Vlevo dole pod paspartou je číslování 6/100 Uprostřed z rubové strany pod paspartou tužkou napsaný název díla. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: linoryt
Šířka: 10 cm, výška: 15 cm, rámování: 34 x 26 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč