63. Zahrada
Autor: Marie Michaela Šechtlová
(1952 Praha)
Vlevo dole pod paspartou je číslování 6/100 Uprostřed z rubové strany pod paspartou tužkou napsaný název díla. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: linoryt
Šířka: 10 cm, výška: 15 cm, rámování: 34 x 26 cm
Konec dražby: 04.10.2021 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč