324. Tři ženy v zahradě
Autor: Monika Šimkovičová
(1966 Slovensko)
signováno vpravo dole tužkou a monogramováno, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2001
Šířka: 27 cm, výška: 24 cm, rámování: 44 x 47 cm
Konec dražby: 04.11.2020 22:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč