Tři ženy v zahradě

Autor: Monika Šimkovičová
(1966 Slovensko)

signováno vpravo dole v díle, autorsky, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2001
Šířka: 27 cm, výška: 24 cm, rámování: 44 x 47 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč