Pochod v krajině

Autor: Monika Šimkovičová
(1966 Slovensko)

signováno datováno vpravo dole, paspsrtováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2001
Šířka: 32 cm, výška: 32 cm, rámování: 52 x 52 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč