46. Monika Šimkovičová - Kuřecí láska
signováno vpravo dole v díle, autorsky, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2001
Šířka: 17 cm, výška: 27 cm, rámování: 47 x 35 cm
Konec dražby: 25.11.2019 20:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč