Zimní krajina

Autor: Josef Häring Hajný
(1895 ? - ?)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 50 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 45,5 x 60,5 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 08.03.2021 20:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč