164. Blondel rám
blondelový zlacený rám
Šířka: 69,7 cm, výška: 49,6 cm, rámování: 68 x 87 cm
Konec dražby: 07.04.2020 21:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč