164. Konvolut 14 tisků včetně filmových plakátů
Rámování: volné listy
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč