4. Podél řeky

Autor: Arnošt Václav Jarolímek
(1897 Praha - 1951 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 61 cm, výška: 44 cm, rámování: 61 x 77,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 17.12.2019 19:03 SEČ

Zbývá: 4d 20h 23m 41s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč