6. Na bramborách

Autor: Arnošt Václav Jarolímek
(1897 Praha - 1951 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na kartonu, datace: 1948
Šířka: 66 cm, výška: 46 cm, rámování: 63 x 82 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 17.12.2019 19:05 SEČ

Zbývá: 4d 20h 23m 2s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč