7. Na Vltavě, Podskalské nábřeží
Autor: Jaroslav Marvan
(1901 Praha - 1974 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis z roku 1947 a 1949, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1947
Šířka: 26,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 42,5 x 43,5
Konec dražby: 17.12.2019 19:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč