36. Majestátný strom
Autor: Julie Inka Krčmářová Křížková
(1900 Praha - 1982 Praha)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1919
Šířka: 40 cm, výška: 58 cm, rámování: 66 x 49 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.10.2021 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč