73. Majestátný strom

Autor: Julie Inka Krčmářová Křížková
(1900 Praha - 1982 Praha)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1919
Šířka: 40 cm, výška: 58 cm, rámování: 66 x 49 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 16.11.2021 19:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč