28. Portrét muže s krejzlíkem

Autor: Josef Varvažovský
(? - ?)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1876
Šířka: 17,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 37 x 26 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 02.03.2020 19:27 SEČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč


Pro účast v aukci se stačí přihlásit

Přihlásit se nebo Registrovat