Portrét muže s krejzlíkem

Autor: Josef Varvažovský
(? - ?)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1876
Šířka: 17,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 37 x 26 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 11.05.2020 20:05 SELČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč


Přihlásit se nebo Registrovat