Japonská pohlednice

Japonská pohlednice s originální známkou, oboustraný tisk, nerámováno
Šířka: 13 cm, výška: 19 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 21:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč