165. Reprodukcí obrazů C- Moneta

Konvolut 11 listů
Rámování: volný list 56 x 47,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 20:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč