165. Reprodukcí obrazů C- Moneta
Konvolut 11 listů
Rámování: volný list 56 x 47,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč