Býšov na Temelínsku

Autor: Jana Rybičková Kasanová
(1957 České Budějovice)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1988
Šířka: 95 cm, výška: 75 cm, rámování: 86,5 x 106

Konec dražby: 10.02.2020 18:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč